Eastern Orthodox Christian Forum. This is not an apologetics forum. It is a place for Orthodox Christians to discuss their faith and communicate with each other. We want to get to know new people and talk about our faith in a friendly environment.
Тема для общения с пользователями,не знающими иностранных языков,но хотящих присоединиться к нам.Напишите,Какой язык Вас хотелось бы выучить и т.д..Здесь общаются и на русском:)
Last post
Всем здравствуйте! Меня зовут в крещении Александра. Пытаюсь учить английский язык.
Добрий день.Пропоную відкрити нову тему для спілкування тих, хто хоче попрактикуватися в українській мові:)
Last post
Українська мова - моя рідна! Я дуже добре володію нею, тому можу допомогти, якщо виникнуть якісь запитання чи незручності. :wink:
Дуже рада, що з'явився такий форум! Сподіваюся, найближчим часом користувачів (і відповідно тем для обговорення) стане...
You cannot post new topics in this forum You cannot reply to topics in this forum You cannot edit your posts in this forum You cannot delete your posts in this forum You cannot post attachments in this forum